×
HOME SLUŽBY REFERENCE BLOG KONTAKT

Připoj se k našemu týmu jako IT Technik/správce sítě!

O nás: Jsme inovativní IT firma se sídlem v Brně. Hledáme nové talenty, kteří se chtějí zapojit do našeho dynamického týmu. Naše společnost se specializuje na poskytování komplexních IT řešení a máme silnou vášeň pro technologii a inovace.

Co tě čeká: Při práci s námi se budeš každý den setkávat s novými výzvami v oblasti IT. Budeš mít možnost pracovat na údržbě operačních systémů Windows a software/hardware, správě serverů a síťových prvků, a budeš zapojený do projektů jako je Microsoft Cloud a poskytování podpory zákazníkům. Navíc budeš mít možnost podílet se na rozjíždění nových projektů a kompletních rekonstrukcí zákazníkova IT řešení. Většina práce probíhá v Brně a okolí, ale občas je potřeba vyjet za zákazníkem i mimo město.

Koho hledáme: Nadšené studenty nebo nedávné či budoucí absolventy. Pokud máš zájem o IT a technologii, jsi pro nás možným kandidátem. Ideální je mít předchozí pracovní zkušenosti v oboru (klidně ve formě brigád), ale důležité je mít chuť se učit novým věcem a zapojit se do našeho týmu.

Co bys měl/a splňovat: Ideální kandidát by měl mít dobrou znalost operačního systému Windows, základní znalost hardwaru a schopnost opravit či sestavit klientský počítač. Dále by měl mít zkušenosti se správou sítě, alespoň základní znalosti VLAN, správy switchů a L2/L3 switching/routing. Zkušenosti s Microsoft 365 jsou velkou výhodou.

Co nabízíme:

  • Stabilní pracovní poměr a konkurenceschopná mzda
  • Možnost částečného home office a flexibilní pracovní doba
  • Podpora ve vašem profesním rozvoji a možnost školení
  • Přátelské pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost zapojení do společenských aktivit a týmových akcí

Zajímá tě tato pozice? Neboj se nám napsat něco o sobě! Pošli nám životopis a pár slov o tom, proč bys chtěl/a pracovat právě u nás na info@robertbisom.cz nebo zavolej na 736 606 800. Těšíme se na tebe!

DALŠÍ ČLÁNKY